Vážení zákazníci,
NOVOU PRODEJNU SPORTovního vybavení, oblečení...
MODELOVÉ ŽELEZNICE,
PŮJČOVNY A SERVISU LYŽÍ,
NALEZNETE v ulici MÁCHOVA 3381, ČESKÁ LÍPA, SVÁROV.
Těšíme se na Vás v naší nové prodejně.
ZASÍLÁNÍ NA DOBÍRKU
Vážení zákazníci,
bohužel se množí nevyzvedávání balíků zaslaných na dobírku. Tuto možnost platby ponecháme. Žádáme vás, abyste si své zásilky vždy vyzvedli. I pro nevyzvednuté zásilky platí povinnost zpětně náklady na dopravu uhradit.
Děkujeme za pochopení a v případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.
BALÍKY SMĚROVANÉ NA NAŠI PRODEJNU
Prosíme, aby balíky směrované na naši prodejnu - vrácení zboží, reklamace, výměny atp. byly našimi zákazníky posílány PŘES ZÁSILKOVNA. Do Z-boxu adresa Máchova 3381, Česká Lípa, telefon 603833911. Děkujeme.
- DOPRAVA ZDARMA = Balíkovna - Česká pošta - VIZ OBCHODNÍ PODMÍNKY 4.1
- Úvod
- VLÁČKY-Modellbahn
- 714.219 ČD
714.219 ČD

- Kompletní specifikace
- Parametry
714.219 ČDSkladem4 599,00 Kč/ ks3 800,83 Kč bez DPH
Předloha lokomotivy řady 714 byla vyráběna v ČKD Praha v počtu 60ks. Vznikla kompletní rekonstrukcí vyřazených T466.0 (735), které byly v zachovalém stavu a použil se rám včetně podvozků. Nové kapotování a pohon dvěma dieselgenerátory v moduláním zabudování měly za cíl usnadnění oprav a efektivní využití na lehkou traťovou přepravu a posun.
K modelu jsou přibaleny doplňky (spřáhla, stěrače, hadice, háky).
Model neni vybaven funkčním pozic. osvětlením.
| Epocha | V - VI |
| Délka | 162 mm |
| Hmotnost | 320 g |
| Min. poloměr oblouku | 380 mm |
| Osvětlení | bílá |
| Digital | konektor Next18S |
| Zvuk | příprava |
| Počet hnaných náprav | 4 |
| Počet bandáž. náprav | 0 |
| Spřáhlo | NEM šachta |




