Vážení zákazníci,
NOVOU PRODEJNU SPORTovního vybavení, oblečení...
MODELOVÉ ŽELEZNICE,
PŮJČOVNY A SERVISU LYŽÍ,
NALEZNETE v ulici MÁCHOVA 3381, ČESKÁ LÍPA, SVÁROV.
Těšíme se na Vás v naší nové prodejně.
ZASÍLÁNÍ NA DOBÍRKU
Vážení zákazníci,
bohužel se množí nevyzvedávání balíků zaslaných na dobírku. Tuto možnost platby ponecháme. Žádáme vás, abyste si své zásilky vždy vyzvedli. I pro nevyzvednuté zásilky platí povinnost zpětně náklady na dopravu uhradit.
Děkujeme za pochopení a v případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.
BALÍKY SMĚROVANÉ NA NAŠI PRODEJNU
Prosíme, aby balíky směrované na naši prodejnu - vrácení zboží, reklamace, výměny atp. byly našimi zákazníky posílány PŘES ZÁSILKOVNA. Do Z-boxu adresa Máchova 3381, Česká Lípa, telefon 603833911. Děkujeme.
- DOPRAVA ZDARMA = Balíkovna - Česká pošta - VIZ OBCHODNÍ PODMÍNKY 4.1
- Úvod
- VLÁČKY-Modellbahn
- 743.001 ČDC
743.001 ČDC

- Kompletní specifikace
- Parametry
743.001 ČDCSkladem4 199,00 Kč/ ks3 470,25 Kč bez DPH
Diesel-elektrická lokomotiva řady 740/742 (ex. T466.2). Model je vybaven motorem s jedním setrvačníkem, přepínatelným osvětlením, dle směru jízdy, zvlášt zapínatelným reflektorem (pouze digitál), možná změna jasu reflektoru přepínačem na DPS, osvětlením stanoviště strojvedoucího. Lokomotiva je vybavena rozhraním Plux22.
Předloha modelu byla vyráběna v ČKD Praha, v 9 částečně odlišných sériích v letech 1977-86, jako pokračování od průmyslové T448. ČSD tuto řadu akceptovala po neúspěchu T466.0 a nakonec tyto loko byly dodány v počtu 450ks. Využivají se víceúčelově pro vozbu a posun nákladních a přiležitostně i osobních vlaků, mnoho strojů bylo odprodáno i soukromým přepravcům.
K modelu jsou přibaleny doplňky (spřáhla, stěrače, hadice, háky)
| Délka | 155 mm |
| Hmotnost | 392 g |
| Min. poloměr oblouku | 360 mm |
| Osvětlení | bílá/červená, interiér |
| Digital | konektor Plux22 |
| Zvuk | ne |
| Počet hnaných náprav | 4 |
| Počet bandáž. náprav | 0 |
| Spřáhlo | šachta dle NEM (standardně spřáhlo PIKO) |




