Vážení zákazníci,
NOVOU PRODEJNU SPORTovního vybavení, oblečení...
MODELOVÉ ŽELEZNICE,
PŮJČOVNY A SERVISU LYŽÍ,
NALEZNETE v ulici MÁCHOVA 3381, ČESKÁ LÍPA, SVÁROV.
Těšíme se na Vás v naší nové prodejně.
ZASÍLÁNÍ NA DOBÍRKU
Vážení zákazníci,
bohužel se množí nevyzvedávání balíků zaslaných na dobírku. Tuto možnost platby ponecháme. Žádáme vás, abyste si své zásilky vždy vyzvedli. I pro nevyzvednuté zásilky platí povinnost zpětně náklady na dopravu uhradit.
Děkujeme za pochopení a v případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.
BALÍKY SMĚROVANÉ NA NAŠI PRODEJNU
Prosíme, aby balíky směrované na naši prodejnu - vrácení zboží, reklamace, výměny atp. byly našimi zákazníky posílány PŘES ZÁSILKOVNA. Do Z-boxu adresa Máchova 3381, Česká Lípa, telefon 603833911. Děkujeme.
- DOPRAVA ZDARMA = Balíkovna - Česká pošta - VIZ OBCHODNÍ PODMÍNKY 4.1
- Úvod
- VLÁČKY-Modellbahn
- Čmelák T669.1149 ČSD
Čmelák T669.1149 ČSD
- Novinka

- Kompletní specifikace
- Parametry
Čmelák T669.1149 ČSDTento produkt lze rezervovat4 299,00 Kč/ ks3 552,89 Kč bez DPH
Diesel-elektrická lokomotiva řady 771 (ex. T669.1). Model je vybaven motorem se setrvačníkem, přepínatelným osvětlením, dle směru jízdy, zvlášt zapínatelným reflektorem (pouze digitál), osvětlením stanoviště strojvedoucího. Rozhraní Next18S.
Motorová lokomotiva řady 770 byla pod původním označením T 669.0 dodávána lokomotivkou ČKD Praha a podnikem SMZ Dubnica nad Váhom pro potřeby ČSD a průmyslu v ČSSR. Sériová výroba probíhala v letech 1967 až 1969. Lokomotivy řad 770 a 771 jsou určeny k posunu ve stanicích a na seřaďovacích nádražích i na traťových výkonech v nákladní dopravě.
K modelu jsou přibaleny doplňky (spřáhla, stěrače, hadice, háky)
| Epocha | IV. |
| Délka | 142 mm |
| Hmotnost | 205 g |
| Min. poloměr oblouku | 280 mm |
| Osvětlení | bílá / červená |
| Digital | Next18 |
| Zvuk | ne |
| Počet hnaných náprav | 6 |
| Počet bandáž. náprav | 0 |
| Spřáhlo | šachta dle NEM |



