Vážení zákazníci,
NOVOU PRODEJNU SPORTovního vybavení, oblečení...
MODELOVÉ ŽELEZNICE,
PŮJČOVNY A SERVISU LYŽÍ,
NALEZNETE v ulici MÁCHOVA 3381, ČESKÁ LÍPA, SVÁROV.
Těšíme se na Vás v naší nové prodejně.
ZASÍLÁNÍ NA DOBÍRKU
Vážení zákazníci,
bohužel se množí nevyzvedávání balíků zaslaných na dobírku. Tuto možnost platby ponecháme. Žádáme vás, abyste si své zásilky vždy vyzvedli. I pro nevyzvednuté zásilky platí povinnost zpětně náklady na dopravu uhradit.
Děkujeme za pochopení a v případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.
BALÍKY SMĚROVANÉ NA NAŠI PRODEJNU
Prosíme, aby balíky směrované na naši prodejnu - vrácení zboží, reklamace, výměny atp. byly našimi zákazníky posílány PŘES ZÁSILKOVNA. Do Z-boxu adresa Máchova 3381, Česká Lípa, telefon 603833911. Děkujeme.
- DOPRAVA ZDARMA = Balíkovna - Česká pošta - VIZ OBCHODNÍ PODMÍNKY 4.1
- Úvod
- VLÁČKY-Modellbahn
- BMX 765 ČD
BMX 765 ČD

- Kompletní specifikace
- Parametry
BMX 765 ČDTento produkt lze rezervovat1 879,00 Kč/ ks1 552,89 Kč bez DPH
Připojné vozy byly navrženy pro vozbu osobních a rychlíkových vlaků na hlavních tratích, a vyrobeny v počtu 180ks v továrně Vagónka Tatra Studénka. Byly provozovány v osobní dopravě , později některé rekonstruovány pro ČD a přeznačeny na Bmx765.
| Epocha | IV. |
| Délka | 205 mm |
| Hmotnost | 70 g |
| Min. poloměr oblouku | 300 mm |
| Osvětlení | červená |
| Digital | konektor NEM651 |
| Zvuk | ne |
| Počet hnaných náprav | 0 |
| Počet bandáž. náprav | 0 |
| Spřáhlo | šachta dle NEM (standartně krátké spřáhlo) |


