Vážení zákazníci,
NOVOU PRODEJNU SPORTovního vybavení, oblečení...
MODELOVÉ ŽELEZNICE,
PŮJČOVNY A SERVISU LYŽÍ,
NALEZNETE v ulici MÁCHOVA 3381, ČESKÁ LÍPA, SVÁROV.
Těšíme se na Vás v naší nové prodejně.
ZASÍLÁNÍ NA DOBÍRKU
Vážení zákazníci,
bohužel se množí nevyzvedávání balíků zaslaných na dobírku. Tuto možnost platby ponecháme. Žádáme vás, abyste si své zásilky vždy vyzvedli. I pro nevyzvednuté zásilky platí povinnost zpětně náklady na dopravu uhradit.
Děkujeme za pochopení a v případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.
BALÍKY SMĚROVANÉ NA NAŠI PRODEJNU
Prosíme, aby balíky směrované na naši prodejnu - vrácení zboží, reklamace, výměny atp. byly našimi zákazníky posílány PŘES ZÁSILKOVNA. Do Z-boxu adresa Máchova 3381, Česká Lípa, telefon 603833911. Děkujeme.
- DOPRAVA ZDARMA = Balíkovna - Česká pošta - VIZ OBCHODNÍ PODMÍNKY 4.1
- Úvod
- VLÁČKY-Modellbahn
- T448.0910 ČSD
T448.0910 ČSD

- Kompletní specifikace
- Parametry
T448.0910 ČSDSkladem4 199,00 Kč/ ks3 470,25 Kč bez DPH
Dieselelektrická lokomotiva řady T448.0. Model je vybaven motorem s jedním setrvačníkem, přepínatelným osvětlením, dle směru jízdy, zvlášt zapínatelným reflektorem (pouze digitál), možná změna jasu reflektoru přepínačem na DPS, osvětlením stanoviště strojvedoucího. Lokomotiva je vybavena rozhraním Plux22, reproduktorem, a přípravou na řízené spřáhlo.
Předloha modelu byla vyráběna v ČKD Praha, v 9 částečně odlišných sériích v letech 1977-86, v celkovém počtu přes 600ks Využivaly se pro vozbu a posun nákladních vlaků v prumyslu, později bylo mnoho strojů odprodáno i soukromým přepravcům, které je provozují na tratích ČR a SR.
K modelu jsou přibaleny doplňky (spřáhla, stěrače, hadice, háky, leptané tabulky)
| Délka | 155 mm |
| Hmotnost | 392 g |
| Min. poloměr oblouku | 360 mm |
| Osvětlení | bílá/červená |
| Digital | ne /konektor Plux22 /osazeno reproduktorem |
| Zvuk | ne |
| Počet hnaných náprav | 4 |
| Počet bandáž. náprav | 0 |
| Spřáhlo | šachta dle NEM (standardně spřáhlo PIKO) |




